Aylık arşivler: Şubat 2013

25 TL’ye Karaca ipek eşarp modelleri

İndirimli tesettür giyim modelleri görmek için tıklayınız

İndirimleri takip edenler bu habere dikkat! Yenimoda.com‘da 75 TL’lik Karaca ipek eşarplar, %66 indirimle 25 TL’ye düştü. Karaca Eşarp‘ın %100 ipekten twill ve sura eşarpları birbirinden güzel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 209 farklı ipek eşarp modellerinin bulunduğu kampanyada twill, sura, varaklı, çiçekli, desenli, sarı lacivert fenerli, tuğralı ve jakarlı eşarplar mevcut. Kaliteli Karaca %100 ipek eşarplardan bazılarının resimlerini yayınladık.

İndirimli Karaca ipek eşarplar

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

Tuncay kap ve pardesü modelleri

%85’e varan indirimli tesettür giyim modelleri görmek için tıklayınız

Tesettür giyim modellerinin büyük indirimlerle satıldığı Modanisa’da Tuncay tesettür giyim’in kap modelleri ve pardesü modellerinde de %55 oranında indirim var. Çeli örme kap modelleri, deri detaylı pardesüler, işlemeli kaplar, karpuz kollu pardesüler ve keçe kap modelleri Tuncay kap ve pardesü modellerinden sadece birkaçı… Modanisa’daki indirimli kap ve pardesü modellerinden bazıları:

Modanisa’daki 53 TL’den başlayan fiyatlarla Tuncay kap ve pardesü örnekleri

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

Lcwaikiki Bayan ceket modelleri

%60’a varan indirimli LCW sezon sonu ürünlerini görmek için tıklayın

LCW’nin sezon sonu indirim kampanyalarında lcw bayan ceket modelleri de var. İndirimli bayan ceketlerinin fiyatları 22TL – 54 TL arasında değişiyor. %60’a varan indirimli bayan ceketleri ve trençkotlardan birkaçı:

Kaliteli ve ucuz Lcw indirimli bayan ceketleri

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayın

Muammer Ketenci tasarımı tesettür giysiler

İndirimli tesettür giyim modelleri

Herkesten farklı giyinmeyi seven, özel tasarım markalı tesettür giyim modellerini tercih edenlerdenseniz bu yazıya dikkat! Modanisa‘da modelleri bulunan Muammer Ketenci’nin özel tasarım kıyafetleri hem çok şık, hem de %30’a varan indirimlerle satışta. 240 TL’den başlayan abiye tarzı kıyafetler arasında ikili takımlar, tunikler,feraceler, kap ve pardesü modelleri, kaşe ceketler ve tesettür abiye elbise modelleri bulunuyor. Daha fazla modeli MODANİSA‘da bulabilirsiniz

Özel tasarım tesettür kıyafetler

İndirimli haşema ve heşofmanlar

İndirimli daha fazla haşema modelleri görmek için tıklayınız

Tesettürlü hanımlar da diğer hanımlar gibi denize gitmeyi hakediyor bence. Çünkü bu haşemalar sayesinde tesettürlü hanımlar da denize girebilir. Biribirinden güzel o kadar çok haşema modelleri ve heşofman modelleri var ki, hangisini seçeceğimi ben de şaşırdım. Beğendiklerimden bir kısmını aşağıda yayınladım. Ayrıca bir hatırlatma; “Haşema nedir?” diye sorarsanız ; aslında tesettür mayo markası. Yani her kapalı mayo Haşema demek değil. Ama ilk bilinen öncü tesettür mayo markalarından olduğu için kapalı mayolar genellikle Haşema diye adlandırılıyor. Ama aşağıdaki kapalı mayoların markası gerçekten Haşema. Haşemaların fiyatları 36 TL’den başlıyor.

İndirimli tesettür mayolar

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız