25 TL’ye Karaca ipek eşarp modelleri

İndirimli tesettür giyim modelleri görmek için tıklayınız

İndirimleri takip edenler bu habere dikkat! Yenimoda.com‘da 75 TL’lik Karaca ipek eşarplar, %66 indirimle 25 TL’ye düştü. Karaca Eşarp‘ın %100 ipekten twill ve sura eşarpları birbirinden güzel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 209 farklı ipek eşarp modellerinin bulunduğu kampanyada twill, sura, varaklı, çiçekli, desenli, sarı lacivert fenerli, tuğralı ve jakarlı eşarplar mevcut. Kaliteli Karaca %100 ipek eşarplardan bazılarının resimlerini yayınladık.

İndirimli Karaca ipek eşarplar

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

Tuncay kap ve pardesü modelleri

%85’e varan indirimli tesettür giyim modelleri görmek için tıklayınız

Tesettür giyim modellerinin büyük indirimlerle satıldığı Modanisa’da Tuncay tesettür giyim’in kap modelleri ve pardesü modellerinde de %55 oranında indirim var. Çeli örme kap modelleri, deri detaylı pardesüler, işlemeli kaplar, karpuz kollu pardesüler ve keçe kap modelleri Tuncay kap ve pardesü modellerinden sadece birkaçı… Modanisa’daki indirimli kap ve pardesü modellerinden bazıları:

Modanisa’daki 53 TL’den başlayan fiyatlarla Tuncay kap ve pardesü örnekleri

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

Lcwaikiki Bayan ceket modelleri

%60’a varan indirimli LCW sezon sonu ürünlerini görmek için tıklayın

LCW’nin sezon sonu indirim kampanyalarında lcw bayan ceket modelleri de var. İndirimli bayan ceketlerinin fiyatları 22TL – 54 TL arasında değişiyor. %60’a varan indirimli bayan ceketleri ve trençkotlardan birkaçı:

Kaliteli ve ucuz Lcw indirimli bayan ceketleri

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayın

Muammer Ketenci tasarımı tesettür giysiler

İndirimli tesettür giyim modelleri

Herkesten farklı giyinmeyi seven, özel tasarım markalı tesettür giyim modellerini tercih edenlerdenseniz bu yazıya dikkat! Modanisa‘da modelleri bulunan Muammer Ketenci’nin özel tasarım kıyafetleri hem çok şık, hem de %30’a varan indirimlerle satışta. 240 TL’den başlayan abiye tarzı kıyafetler arasında ikili takımlar, tunikler,feraceler, kap ve pardesü modelleri, kaşe ceketler ve tesettür abiye elbise modelleri bulunuyor. Daha fazla modeli MODANİSA‘da bulabilirsiniz

Özel tasarım tesettür kıyafetler

İndirimli haşema ve heşofmanlar

İndirimli daha fazla haşema modelleri görmek için tıklayınız

Tesettürlü hanımlar da diğer hanımlar gibi denize gitmeyi hakediyor bence. Çünkü bu haşemalar sayesinde tesettürlü hanımlar da denize girebilir. Biribirinden güzel o kadar çok haşema modelleri ve heşofman modelleri var ki, hangisini seçeceğimi ben de şaşırdım. Beğendiklerimden bir kısmını aşağıda yayınladım. Ayrıca bir hatırlatma; “Haşema nedir?” diye sorarsanız ; aslında tesettür mayo markası. Yani her kapalı mayo Haşema demek değil. Ama ilk bilinen öncü tesettür mayo markalarından olduğu için kapalı mayolar genellikle Haşema diye adlandırılıyor. Ama aşağıdaki kapalı mayoların markası gerçekten Haşema. Haşemaların fiyatları 36 TL’den başlıyor.

İndirimli tesettür mayolar

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

LCW Sezon sonu İndirimli Tunikler ve Bluzler

LCW %75 indirimli sezon sonu indirimli kıyafetleri görmek için tıklayınız

Sezon sonu fırsatlarını iyi değerlendirmeyi bilen hanımlar… İşte beklediğiniz an geldi. LCWaikiki’de sezon sonu indirimleri başladı. Hem de süper indirimlerle… %75’e varan indirimli LCWaikiki tunikler, bluzler ve bayan gömleklerinin fiyatları 7.5 TL’den başlıyor. Lcw indirim öncesi 30-40 TL olan bazı tunik ve bluzleri şimdi sezon sonu indirimli olarak 10 TL’ye alabilirsiniz. LCW sezon sonu indirimlerindeki, fiyatları 7.5 – 40 TL arasında değişen indirimli tunikler, bluzler ve bayan gömleklerinden örnekler yayınlıyoruz.

Sezon sonu indirimli Lcw tunikler ve bluzler:

Bütün indirimli LCWaikiki ürünlerini görmek içn tıklayınız

Yeni sezon uzun etek modelleri

İndirimli yeni sezon tesettür giysiler görmek için tıklayın

Yeni sezonun trend renkleri kullanılarak üretilmiş olan, markalarına ve modellerine göre farklı kumaşlardan imal edilmiş olan Sefa Merve’deki uzun etek modellerinin fiyatları %50’ye varan indirimle 25 TL’den başlıyor. Uzun kot etekler, yüksek bel etekler, ekoseli etekler, pileli, kloş ve daha birçok şık uzun etek modellerinden her zevke uygun etekler, renk ve modelleriyle göz almakta. Ekoseli uzun etek modelleri yün kumaştan imal edilmiş. Şükran etekler ise astarlı ve kolay ütülenebilir özelliklerde. Uzun Sefa Merve yazlık kloş etekler hummer kumaştan imal edilmiş, belinde korsajı var ve topuklara kadar kloş olarak iniyor.

Yazlık uzun etekler:

 

Twigy Babet Modelleri

İndirimli ayakkabı modelleri görmek için tıklayın

%90’a varan indirim kampanyalarının olduğu Markafoni’de şimdi de Twigy markalı ayakkabılarda %50’lik indirim var. Bazı kampanyalarda bu indirim oranları %90’ı bulabiliyor. Twigy babetlerinin fiyatları 25 TL’den başlıyor. 35 TL’ye kadar ayakkabı var. Bu babetlerin normaldeki fiyatları ise 50 TL. İndirim avantajlarından faydalanmak ve daha fazla babet modelleri görmek için markafoni’yi ziyaret edin.

25 TL’den başlayan fiyatlarla Twigy babetlerden örnekler

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

Mevsimlik Spor kap modelleri

İndirimli tesettür giyim modelleri görmek için tıklayınız

Sefa Merve‘de birçok markanın indirimli tesettür giyim modelleri mevcut. Aşağıdaki asimetrik kesimli mevsimlik spor kap modelleri de fiyatı 250 TL’den 60 TL’ye düşmüş olan süper indirimli tesettür giysilerden birkaçı… Bu kaplar lakost kumaştan üretildiği için çok rahat. Spor tarzı benimseyen ve rahat giysilerden vazgeçemeyenler için bu mevsimlik spor kap modellerini öneririm.

%76 indirimli Sefa Merve spor kap modelleri

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız

Sefa Merve lazer şallar

İndirimli tesettür giyim modelleri görmek için tıklayın

 Rayon kumaştan üretilmiş olan Minahill lazer şallar Sefa Merve‘de 12.90 TL’ye satılıyor. Kayma sorunları en aza indirilmiş olan bu güzel şallar, lazer kesimi sayesinde daha estetik bir görünüm kazanmış. Sefa Merve’de yarı fiyatına satılan lazer şal modellerinden güzel renkli şallardan birkaçını paylaşıyoruz.

Yarı fiyatına Sefa Merve lazer şal modelleri

Tam boy görmek için resimlerin üstüne tıklayınız